Horoz Kargo Paket Kargo/Gönderi Takip ve Sorgulama, Horoz Kargom Nerede ?

Horoz Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı kargo gönderilerinizi takip ve sorgulama sistemi üzerinden gönderdiğiniz veya beklediğiniz bütün kargolarınızın bulunduğu yeri, dağıtıma çıkıp çıkmadığını veya teslimat gerçekleşmişse kargonuzun kime teslim edildiği bilgisine ulaşabilirsiniz.  Horoz Kargo Aracılığıyla yapmış olduğunuz paket gönderim işlemlerine dair bütün bilgileri horoz kargo internet sitesi üzerinden görebilir ve takip edebilirsiniz.

Horoz Kargo ile gönderdiğiniz veya beklediğiniz kargoların anlık takibini ve kargo durumu sorgulamasını elinizde bulunan  Horoz Kargo Gönderi kodu, Horoz Kargo Ambar tesellüm kodu, Horoz Kargo Fatura numarası veya çağrı numarası ile yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik numarası ile kargo durumu sorgulama veya Ad, Soyad ile kargo durumu sorgulama yapmak istiyorsanız Horoz Kargo Müşteri Hizmetlerine veya gönderiyi yaptığınız şubeye 0850 202 33 50 telefonla ulaşabilir veya şubeyi bizzat ziyaret etmeniz gerekmektedir.  Horoz Kargo anlık kargo takibi ve durumu sorgulamak için tıklayın.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla