MNG Kargo Paket Kargo/Gönderi Takip ve Sorgulama, MNG Kargom Nerede ?

Mng Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı kargo gönderilerinizi takip ve sorgulama sistemi üzerinden gönderdiğiniz veya beklediğiniz bütün kargolarınızın bulunduğu yeri, dağıtıma çıkıp çıkmadığını veya teslimat gerçekleşmişse kargonuzun kime teslim edildiği bilgisine ulaşabilirsiniz.  Mng Kargo Aracılığıyla yapmış olduğunuz paket gönderim işlemlerine dair bütün bilgileri Mng Kargo internet sitesi üzerinden görebilir ve takip edebilirsiniz.

Mng Kargo ile gönderdiğiniz veya beklediğiniz kargoların anlık takibini ve kargo durumu sorgulamasını elinizde bulunan  Mng Kargo Gönderi kodu, Mng Kargo Ambar tesellüm kodu, Mng Kargo Fatura numarası veya çağrı numarası ile yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik numarası ile kargo durumu sorgulama veya Ad, Soyad ile kargo durumu sorgulama yapmak istiyorsanız Mng Kargo Müşteri Hizmetlerine veya gönderiyi yaptığınız şubeye 444 06 06  telefonla ulaşabilir veya şubeyi bizzat ziyaret etmeniz gerekmektedir.  Mng Kargo anlık kargo takibi ve durumu sorgulamak için tıklayın.

1 Yorum

Yorum Yapmak İçin Tıkla

  • ben sizin gibi duyarsız kargo şirketi görmedim bukadar ilgisiz alakasız işini savsaklayan özellikle telefonlara cevap vermıyen..***** köseköy kartepe kocaeli ..****şubesi özellikle siz …ben bütün kargo şirketiyle çalışıyorum hiçbirinden şikayetçi olmadım sizin kadar duyarsız değil en azından telefonlara cevap verin yada o numarayı o siteye yazmayın arkadaşlar bu kadar terbiyesizlik olmaz …lütfen ilgili mrci ve makamlara ulaşır diyorum …