Telekom.com.tr (Avea) Kredi Kartı İle Hattınıza veya Başkasına TL Bakiye Yükleme

Kredi kartıyla internet üzerinden kendi üzerime veya başkasının Türk Telekom (Avea) Kontörlü hattına TL Bakiye yüklemesi nasıl yapılır? Türk Telekom (Avea).com.tr resmi web sitesi TL yükleme işlemlerini Nereden yapacağım?. Türk Telekom (Avea) online TL Yükleme işlemleri. İnternetten TL yükleyenler her zaman daha avantajlı! 1 GB KAZAN yazıp 5555’e gönderin, internetten kredi kartı ile her yüklemenizde 1 GB hediye internet kazanın.

Türk Telekom (Avea) Faturasız (Kontörlü) Hat Kredi kartıyla TL Bakiye yüklemesi : Türk Telekom (Avea).com.tr online servisleri ile 3D Secure güvenlik sistemine sahip kredi kartı/bankamatik kartı ile ödeme sistemi ile Türk Telekom (Avea) Faturasız Hattınıza TL Bakiye yüklemenizi istediğiniz kredi kartı veya bankamatik kartıyla yapabilirsiniz. Türk Telekom (Avea).com.tr aracılığıyla TL Bakiye (Kontör) yüklemesi için Tıklayın.

Başkasının Türk Telekom (Avea) Hattına Nasıl TL Yükleyebilir miyim? Bu yöntem ile İsterseniz bir başkasının cep telefonu numarasına da TL Bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Türk Telekom (Avea) En Az, En Çok Ne Kadar TL Bakiye Yüklemesi Yapabilirim? Türk Telekom (Avea) faturasız hattınıza Türk Telekom (Avea) internet sitesi üzerinden en az 15 TL En çok 100 TL  tutarlarında bakiye yüklemesi yapabilirsiniz

Başka Nasıl TL Bakiye Yüklemesi Yapabilirim?
1-İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık : Kredi kartınız veya bankadaki nakit paranız ile Türk Telekom (Avea) Faturasız (Ön ödemeli, Kontörlü) hattınıza TL Bakiye yüklemesi yapmak için Bankanızın internet bankacılığı sitesi veya bankanızın mobil bankacılık uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler menüsü içerisinde GSM TL Yükleme İşlemlerini Göreceksiniz.

2- Herhangi bir Banka Atm (Bankamatik) ile : Türk Telekom (Avea) Faturasız (Ön ödemeli, Kontörlü) hattınıza TL Bakiye yüklemesini pek çok bankanın bankamatiklerinden (atm) de ister kredi kartınızla isterseniz nakit olarak kartsız işlem menüsü ile gerçekleştirebilirsiniz