Vodafone.com.tr Kredi Kartı İle Hattınıza veya Başkasına TL Bakiye Yükleme

Kredi kartıyla internet üzerinden kendi üzerime veya başkasının Vodafone Kontörlü hattına TL Bakiye yüklemesi nasıl yapılır? Vodafone.com.tr resmi web sitesi TL yükleme işlemlerini Nereden yapacağım?. Vodafone online TL Yükleme işlemleri.

Vodafone Faturasız (Kontörlü) Hat Kredi kartıyla TL Bakiye yüklemesi : Vodafone.com.tr online servisleri ile 3D Secure güvenlik sistemine sahip kredi kartı/bankamatik kartı ile ödeme sistemi ile Vodafone Faturasız Hattınıza TL Bakiye yüklemenizi istediğiniz kredi kartı veya bankamatik kartıyla yapabilirsiniz. Vodafone.com.tr aracılığıyla TL Bakiye (Kontör) yüklemesi için Tıklayın.

Başkasının Vodafone Hattına Nasıl TL Yükleyebilir miyim? Bu yöntem ile İsterseniz bir başkasının cep telefonu numarasına da TL Bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Vodafone En Az, En Çok Ne Kadar TL Bakiye Yüklemesi Yapabilirim? Vodafone faturasız hattınıza vodafone internet sitesi üzerinden 15 TL, 17TL, 20TL 22TL, 25TL, 27TL, 30TL, 35 TL, 40TL, 50TL, 100TL tutarlarında bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Başka Nasıl TL Bakiye Yüklemesi Yapabilirim?
1-İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık : Kredi kartınız veya bankadaki nakit paranız ile Vodafone Faturasız (Ön ödemeli, Kontörlü) hattınıza TL Bakiye yüklemesi yapmak için Bankanızın internet bankacılığı sitesi veya bankanızın mobil bankacılık uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler menüsü içerisinde GSM TL Yükleme İşlemlerini Göreceksiniz.

2- Herhangi bir Banka Atm (Bankamatik) ile : Vodafone Faturasız (Ön ödemeli, Kontörlü) hattınıza TL Bakiye yüklemesini pek çok bankanın bankamatiklerinden (atm) de ister kredi kartınızla isterseniz nakit olarak kartsız işlem menüsü ile gerçekleştirebilirsiniz.