Yurtiçi Kargo Paket Kargo/Gönderi Takip ve Sorgulama, Yurtiçi Kargom Nerede ?

Yurtiçi Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı kargo gönderilerinizi takip ve sorgulama sistemi üzerinden gönderdiğiniz veya beklediğiniz bütün kargolarınızın bulunduğu yeri, dağıtıma çıkıp çıkmadığını veya teslimat gerçekleşmişse kargonuzun kime teslim edildiği bilgisine ulaşabilirsiniz.  Yurtiçi Kargo Aracılığıyla yapmış olduğunuz paket gönderim işlemlerine dair bütün bilgileri Yurtiçi Kargo internet sitesi üzerinden görebilir ve takip edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz veya beklediğiniz kargoların anlık takibini ve kargo durumu sorgulamasını elinizde bulunan  Yurtiçi Kargo Gönderi kodu, Yurtiçi Kargo Ambar tesellüm kodu, Yurtiçi Kargo Fatura numarası veya çağrı numarası ile yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik numarası ile kargo durumu sorgulama veya Ad, Soyad ile kargo durumu sorgulama yapmak istiyorsanız Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine veya gönderiyi yaptığınız şubeye 444 99 99  telefonla ulaşabilir veya şubeyi bizzat ziyaret etmeniz gerekmektedir.  Yurtiçi Kargo anlık kargo takibi ve durumu sorgulamak için tıklayın.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla