5664 SMS ile Trafik Sigortası, Kasko Poliçe Bilgisi Sorgulama

5664 SMS servisi ile sorgulamak istediğiniz aracın Plaka numarasından veya Şasi Numarasından araç trafik sigortası veya kasko poliçe, tarih, hasarsızlık indirimi bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Bu Hizmet İle Neler Sorgulanabiliyor? Aracınıza ait Trafik Sigortası Poliçenizin veya kasko Sigorta poliçenizin yürürlükte/geçerli olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sigorta poliçenizin ne zaman sona ereceğini ve trafik poliçenize uygulanmış hasarsızlık indirim oranını sorgulayabilirsiniz.

5664 SMS Bilgi Sistemi ile Plakadan Sigorta Poliçe Sorgulaması Nasıl Yapılır? 

Araç Sigorta Poliçe Durumu ve Bilgilerini Sorgulamak için Cep Telefonunuzun (Türk Telekom, Turkcell, Vodafone) SMS kısmına :

  • Plaka ile KASKO Sorgulama : KASKO Boşluk Araç Plakası  (Örnek : KASKO 34XYZ001  ) yazarak 5664‘e Gönderin.
  • Plaka ile Trafik Sigortası Sorgulama : TRAFIK Boşluk Araç Plakası  (Örnek : TRAFIK 34XYZ001  ) yazarak 5664‘e Gönderin.
  • Şasi Numarası ile KASKO Sorgulama : KASKO Boşluk S Boşluk Araç Plakası  (Örnek : KASKO S 34XYZ001  ) yazarak 5664‘e Gönderin.
  • Şasi Numarası ile Trafik Sigortası Sorgulama : TRAFIK Boşluk S Boşluk Araç Plakası  (Örnek : TRAFIK S 34XYZ001  ) yazarak 5664‘e Gönderin.

Trafik Sigortası Poliçenizin veya kasko Sigorta poliçenizin yürürlükte/geçerli olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sigorta poliçenizin ne zaman sona ereceğini ve trafik poliçenize uygulanmış hasarsızlık indirim oranı cebinize mesaj olarak gelecektir.

Türk Telekom Mobil (Avea), Turkcell, Vodafone hatlardan 5664’e göndereceğiniz sorgulama sms ücreti ise sorgulama başına en az 7 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla