Mobil Uygulamalar ile Hastane Randevusu Alma Uygulamaları

Sağlık Bakanlığı daha önce geliştirdiği Alo 182 hattı ile Telefon ile Hastane Randevusu alma  Olanağı ve MHRS internetten hastane randevusu alma sistemine bir kolaylık daha ekledi.

Gündelik yaşantımızda sıkça kullanmaya başladığımız mobil cihazlar (cep telefonları), Tabletler  ile de artık anında hastane randevusu alınabilecek. Cep telefonunuza (Mobil cihazınıza) yükleyeceğiniz hastane randevu alma uygulaması ile ihtiyaç duyduğunuz her an hastane randevusu alabileceksiniz.

 

mobil hastane randevu

Kısa adı MHRS Mobil olan Hastane Randevu Merkezi Mobil Uygulaması, mobil telefonlar ve tabletler için özel olarak tasarlanmış olup hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir.

Bakanlığımız bünyesindeki hastanelerden randevu alımını daha kolay ve hızlı hale getirmek için mobil uygulama başlatılmıştır. Kısa adı MHRS Mobil olan Hastane Randevu Merkezi Mobil Uygulaması, mobil telefonlar ve tabletler için özel olarak tasarlanmış olup hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir.
Hastane randevusu alımında mevcut uygulamalar olan ALO 182 ve internet üzerinden randevu alımına ek olarak başlatılan MHRS Mobil uygulaması, IOS,Android ve Blacberry işletim sistemine sahip mobil cihazların uygulama marketlerinden indirilerek kullanılabilmektedir.

Android yazılımlı cihazlar, Iphone Cihazlar ve Blackberry yazılımlı cihazlar için aşağıda verdiğimiz linklerden yükleyeceğiniz uygulamalar ile bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vatandaşlarımız, MHRS Mobil uygulamasını kullanarak, Sağlık Bakanlığına bağlı devlet hastaneleri, ağız ve diş sağlığı hastaneleri ve merkezlerindeki istedikleri hekimden, istedikleri tarihe randevu alabilir, gidemeyecekleri randevularını iptal edebilir ya da randevu bilgilerini kontrol edebilirler.

Mobil uygulama yüklemek için:

iPhone Uygulaması
Android Uygulaması
BlackBerry Uygulaması

Hastane Randevunuzu İnternet üzerinden Almak İstiyorsanız Tıklayın.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla