Aras Kargo Paket Kargo/Gönderi Takip ve Sorgulama, Aras Kargom Nerede ?

Aras Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı kargo gönderilerinizi takip ve sorgulama sistemi üzerinden gönderdiğiniz veya beklediğiniz bütün kargolarınızın bulunduğu yeri, dağıtıma çıkıp çıkmadığını veya teslimat gerçekleşmişse kargonuzun kime teslim edildiği bilgisine ulaşabilirsiniz.  Aras Kargo Aracılığıyla yapmış olduğunuz paket gönderim işlemlerine dair bütün bilgileri Aras Kargo internet sitesi üzerinden görebilir ve takip edebilirsiniz.

Aras Kargo ile gönderdiğiniz veya beklediğiniz kargoların anlık takibini ve kargo durumu sorgulamasını elinizde bulunan  Aras Kargo Gönderi kodu, Aras Kargo Ambar tesellüm kodu, Aras Kargo Fatura numarası veya çağrı numarası ile yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik numarası ile kargo durumu sorgulama veya Ad, Soyad ile kargo durumu sorgulama yapmak istiyorsanız Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine veya gönderiyi yaptığınız şubeye 444 25 52  telefonla ulaşabilir veya şubeyi bizzat ziyaret etmeniz gerekmektedir.  Aras Kargo anlık kargo takibi ve durumu sorgulamak için tıklayın.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla