Bartın ve İlçeleri İŞKUR İş İlanları ve İletişim Bilgileri

Bartın merkez ve ilçeleri İşkur Büroları veya Özel İstihdam büroları aracılığıyla (Bartın Amasra, Kurucaşile, Ulus) Belediyeler İş ilanları, Sözleşmeli, Kadrolu Personel ilanları, Vasıflı veya Vasıfsız İşçi İlanları, Kadınlar için iş ilanları, Yarı zamanlı (part-time) ilanlar gibi pek çok ilanı görüntüleyebilir ve İşkur internet sitesi üzerinden başvurabilirsiniz.

Bartın ve İlçeleri İŞKUR Büroları Adres, Telefon Blgileri :  Size En yakın İŞKUR şubesine giderek de isterseniz size özel danışmanınızdan bilgi edinebilir, mevcut ve başlayacak olan iş bulma programları, mesleki yeterlilik sertifika programları vb. başvurularınızı şahsen yapabilirsiniz. İşkur kaydı oluştururken dikkat etmeniz gereken ise sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmenizdir.  

Bartın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 378) 227 38 60
Faks (0 378) 227 76 18
E-Posta bartin@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Ramazan ERDİM
Adres Orta Mahalle Topçu Konağı Caddesi No:6 BARTIN

İnternet Üzerinden Başvuru E-Devlet sistemi üzerinden veya www.iskur.gov.tr adresi üzerinden giriş yaptığınızda Online İşlemler – İstihdam – Açık İş İlanları menüsü seçilerek buradan istediğiniz kriterlerde iş arama işlemini gerçekleştirebilir ve online olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.  

 

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla