Kırıkkale ve İlçeleri İŞKUR İş İlanları ve İletişim Bilgileri

Kırıkkale merkez ve ilçeleri İşkur Büroları veya Özel İstihdam büroları aracılığıyla (Kırıkkale Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşihan ) Belediyeler İş ilanları, Sözleşmeli, Kadrolu Personel ilanları, Vasıflı veya Vasıfsız İşçi İlanları, Kadınlar için iş ilanları, Yarı zamanlı (part-time) ilanlar gibi pek çok ilanı görüntüleyebilir ve İşkur internet sitesi üzerinden başvurabilirsiniz.

Kırıkkale ve İlçeleri İŞKUR Büroları Adres, Telefon Blgileri :  Size En yakın İŞKUR şubesine giderek de isterseniz size özel danışmanınızdan bilgi edinebilir, mevcut ve başlayacak olan iş bulma programları, mesleki yeterlilik sertifika programları vb. başvurularınızı şahsen yapabilirsiniz.

Kırıkkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 318) 224 28 59
Faks (0 318) 224 09 01
E-Posta kirikkale@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü
Adres Güzeltepe Mah 542. Sok 1/A KIRIKKALE

İnternet Üzerinden Başvuru E-Devlet sistemi üzerinden veya www.iskur.gov.tr adresi üzerinden giriş yaptığınızda Online İşlemler – İstihdam – Açık İş İlanları menüsü seçilerek buradan istediğiniz kriterlerde iş arama işlemini gerçekleştirebilir ve online olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.  

 

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla