Kredi Yurtlar Kurumu Burs Başvurusu Sorgulama

www.Turkiye.gov.tr adresi üzerinden E-Devlet Şifresi ile Kamu kurum ve kuruluşlarının bilgilerine, sorgulamaları ve başvurularına internet üzerinden ulaşabilir ve vakit kaybetmeden işlem yapabilirsiniz.

Turkiye.gov.tr adresinde işlem yapabilmek için E-devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. E-devlet şifreniz var ise www.turkiye.gov.tr nasıl giriş yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatılan konumuzdan öğrenmek için buraya tıklayınız.

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) sorgulamaları daha önceleri www.kyk.gov.tr adresi üzerinden yapılabiliyordu. KYK Burs sonuçlarını nasıl öğrenebilirim, yurtkur burs sorgulama nasıl yapılmaktadır, yurtkur burs başvurusunu nasıl öğrenebilirim. Bu sorgulamalar artık www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sitesine giriş yaptıktan sonra karşımıza anasayfa açılacaktır. Solda bulunan sorgulamalar menüsünden Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Burs Başvurusu Sonucuna tıklayarak yapmış olduğunuz KYK Burs Başvurusu sonucuna ulaşabilirsiniz. E-Devlet sitesi üzerinden Kredi Yurtlar Kurumu Burs Başvurusu Sorgulamalarını yapmak için buraya tıklayınız.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla