Kredi Yurtlar Kurumu Katkı Kredisi Sorgulama

www.Turkiye.gov.tr adresi üzerinden E-Devlet Şifresi ile Kamu kurum ve kuruluşlarının bilgilerine, sorgulamaları ve başvurularına internet üzerinden ulaşabilir ve vakit kaybetmeden işlem yapabilirsiniz.

Turkiye.gov.tr adresinde işlem yapabilmek için E-devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. E-devlet şifreniz var ise www.turkiye.gov.tr nasıl giriş yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatılan konumuzdan öğrenmek için buraya tıklayınız.

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) sorgulamaları daha önceleri www.kyk.gov.tr adresi üzerinden yapılabiliyordu. KYK Katkı Kredisi sonuçlarını nasıl öğrenebilirim, yurtkur katkı kredisi ödemeleri sorgulama nasıl yapılmaktadır, yurtkur katkı kredisi başvurusunu nasıl öğrenebilirim. Bu sorgulamalar artık www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sitesine giriş yaptıktan sonra karşımıza anasayfa açılacaktır. Solda bulunan sorgulamalar menüsünden Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Katkı Kredisi Sorgulama linkine tıklayarak yapmış olduğunuz KYK Burs Başvurusu sonucuna ulaşabilirsiniz. E-Devlet sitesi üzerinden Kredi Yurtlar Kurumu Katkı Kredisi Sorgulamalarını yapmak için buraya tıklayınız.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla