Kredi Yurtlar Kurumu Kredi Geri Ödeme Sorgulama

www.Turkiye.gov.tr adresi üzerinden E-Devlet Şifresi ile Kamu kurum ve kuruluşlarının bilgilerine, sorgulamaları ve başvurularına internet üzerinden ulaşabilir ve vakit kaybetmeden işlem yapabilirsiniz.

Turkiye.gov.tr adresinde işlem yapabilmek için E-devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. E-devlet şifreniz var ise www.turkiye.gov.tr nasıl giriş yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatılan konumuzdan öğrenmek için buraya tıklayınız.

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) sorgulamaları daha önceleri www.kyk.gov.tr adresi üzerinden yapılabiliyordu. Kredi yurtlar kurumu kredi geri ödeme bilgilerini nasıl öğrenebilirim, yurtkur kredi geri ödemeleri sorgulama nasıl yapılmaktadır, yurtkur kredi geri ödemeleri nasıl öğrenebilirim, katkı kredisi geri ödemeli mi, katkı kredisi geri ödeme nasıl yapılır, katkı kredisi geri ödeme erteleme. Bu sorgulamalar artık www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sitesine giriş yaptıktan sonra karşımıza anasayfa açılacaktır. Solda bulunan sorgulamalar menüsünden Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Katkı Kredisi Geri Ödeme Sorgulama linkine tıklayarak yapmış olduğunuz Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Kredi Geri Ödeme Bilgi sonucuna ulaşabilirsiniz. E-Devlet sitesi üzerinden Kredi Yurtlar Kurumu Katkı Kredisi Geri Ödeme Sorgulamalarını yapmak için buraya tıklayınız.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla