Kredi Yurtlar Kurumu Kredi Numarası Sorgulama

www.Turkiye.gov.tr adresi üzerinden E-Devlet Şifresi ile Kamu kurum ve kuruluşlarının bilgilerine, sorgulamaları ve başvurularına internet üzerinden ulaşabilir ve vakit kaybetmeden işlem yapabilirsiniz.

Turkiye.gov.tr adresinde işlem yapabilmek için E-devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. E-devlet şifreniz var ise www.turkiye.gov.tr nasıl giriş yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatılan konumuzdan öğrenmek için buraya tıklayınız.

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) sorgulamaları daha önceleri www.kyk.gov.tr adresi üzerinden yapılabiliyordu. www.turkiye.gov.tr, www.kyk.gov.tr, Kredi yurtlar kurumu kredi numaramı nasıl öğrenebilirim, yurtkur kredi numarası sorgulama nasıl yapılmaktadır, yurtkur kredi numarasını nasıl öğrenebilirim, katkı kredisi numarası nedir, katkı kredisi numarası nasıl öğrenilir, katkı kredisi numarası. Bu sorgulamalar artık www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet sitesine giriş yaptıktan sonra karşımıza anasayfa açılacaktır. Solda bulunan sorgulamalar menüsünden Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Kredi Numarası Sorgulama linkine tıklayarak yapmış olduğunuz Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Kredi Numarası Bilgi sonucuna ulaşabilirsiniz. E-Devlet sitesi üzerinden Kredi Yurtlar Kurumu Kredi Numarası Sorgulamalarını yapmak için buraya tıklayınız.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla