PTTCell Kredi Kartı ile Online TL (Kontör) Yükleme

PTTCell Avea Altyapısı ve PTT Kurumunun aracılığı ile yeni bir gsm operatörü olarak kendine özgü fiyat avantajlarıyla gsm kullanıcılarındaki yerini çoğaltmaya başladı. PTTcell için internet üzerinden online olarak kredi kartı ile TL (Kontör) Yüklemesini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak gideceğiniz sayfada pttcell hattınıza yüklemek istediğiniz tl miktarını seçerek (12 TL 20 TL 25 TL 30 TL 35 TL 40 TL 50 TL 100 TL) Kredi kartı bilgilerinizle birlikte hiç bir üyelik zorunluluğu olmadan güvenli bir şekilde TL (Kontor) yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pttcell TL yükleme ekranında ilk olarak yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını, ardından yüklemek istediğiniz TL miktarını, kredi kartı bilgilerinizi girerek 3D secure güvenli ödeme sistemi vasıtasıyla anında Tl (kontör) Yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz. PTT Cell Kredi Kartı ile Kontor- TL yüklemesi yapmak için tıklayın.

Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifresi nedir? İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği, “güvenli sanal alışveriş” çözümü ile hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

 

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla