Sürat Kargo Paket Kargo/Gönderi Takip ve Sorgulama, Sürat Kargom Nerede ?

Sürat Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı kargo gönderilerinizi takip ve sorgulama sistemi üzerinden gönderdiğiniz veya beklediğiniz bütün kargolarınızın bulunduğu yeri, dağıtıma çıkıp çıkmadığını veya teslimat gerçekleşmişse kargonuzun kime teslim edildiği bilgisine ulaşabilirsiniz.  Sürat Kargo Aracılığıyla yapmış olduğunuz paket gönderim işlemlerine dair bütün bilgileri Sürat Kargo internet sitesi üzerinden görebilir ve takip edebilirsiniz.

Sürat Kargo ile gönderdiğiniz veya beklediğiniz kargoların anlık takibini ve kargo durumu sorgulamasını elinizde bulunan  Sürat Kargo Gönderi kodu, Sürat Kargo Ambar tesellüm kodu, Sürat Kargo Fatura numarası veya çağrı numarası ile yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik numarası ile kargo durumu sorgulama veya Ad, Soyad ile kargo durumu sorgulama yapmak istiyorsanız Sürat Kargo Müşteri Hizmetlerine veya gönderiyi yaptığınız şubeye 0850 202 0 202  telefonla ulaşabilir veya şubeyi bizzat ziyaret etmeniz gerekmektedir.  Sürat Kargo anlık kargo takibi ve durumu sorgulamak için tıklayın.

Görüşünü Bildir

Yorum Yapmak İçin Tıkla